Laduks OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetsete tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahenduste müügile, paigaldusele ning hooldusele.

PVC-kiirrulluksed

Kiirelt avanevad PVC-uksed sise- ja välistingimustesse.

Laduks OÜ pakub oma klientidele laia valikut kvaliteetseid PVC-kiirrulluksi ja PVC-voldikuksi. 10 aastaga oleme antud valdkonnas tõusnud turuliidriks seda tänu laiale ja väga heale tootevalikule ning kvaliteetsele tootele ja teenusele.

Tootevalikusse kuuluvad nii traditsioonilised PVC-kiirrulluksed (tugevdustaladega), kui ka iseparanduvad PVC-kiirrulluksed, mida iseloomustavad järgmised omadused:

1. pehme uksekardin – otsesõidu korral naaseb uksekardin järgmise avamise-/sulgemistsükli käigus ise külgsiinidesse.

2. turvaline – turvakardin, puutetundlik alumine äär (juhtmevaba), fotosilmad ja/või kanga sensor.

3. kiire – avamiskiirus kuni 2,5 m/sekundis.

4. hermeetiline – uksekardin asub spetsiaalse tehnoloogia abil tihedalt uksesiinides, millega on viidud miinimumini õhu ja mustuse liikumine läbi külgsiinide.

5. esteetiline – komplektis uksesiinide, rulli ja mootori katted.

PVC-uksed sobivad tiheda kasutusega kohtadesse ning nende eeliseks on väga madalad ülalpidamiskulud ja kokkuhoid hoone küttekuludelt ning töökeskkonna parendamine.

Täiendavad küsimused, mahukamad hinnapäringud ja joonised palume saata info@laduks.ee e-mailile.

Dynamicroll

Dynamicroll on meie tootevaliku tipp-toode ning Klientide lemmik – kes üks kord on antud ukse ostnud, see enam muud toodet ei soovi.

Dynamicroll on PVC-kiirrulluste tipptase oma omaduste ning tootevaliku poolest. Tegemist on iseparanduva uksega, mis tähendab, et otsasõidu korral naaseb uksekardin järgmise tsükli ajal külgsiinidesse ning üldjuhul Kliendile suuri kulusid remonttööde näol ei kaasne.

Dynamicroll uksi on väga laias tootevalikus – standardis on PVC-kanga paksus 1,2 mm, kuid on võimalik ka 7 mm soojustatud kardin, mis tagab suurema soojapidevuse ning sobib hästi jahekambritele vältimaks kondentsi tekkimist ukselehele. Uksele on võimalik erinevas suuruses ja koguses läbipaistvaid avasid, roostevaba furnituuri ning lahendusi evakuatsiooniteel asetsevatele toodetele (UPS, vasturaskus, T-kujuline sisselõige uksekardinas).

Viimase ajal trendiks on PVC-kiirrullukse kasutamine välisseinas koos tõstuksega – päeval laadimistööde ajal kasutakse PVC-kiirrullust vähendamaks õhu- ja külmaliikumist siseruumidesse. Laduks OÜ omab antud lahendustega pikajalist kogemust.

Dynamicroll One

Dynamicroll One on tipptoote Dynamicroll lihtsustatud versioon, mis sobib sisetingimustesse ning tavakasutusega kohtadesse. Tootel on analoogsed omadused Dynamicroll uksega, kuid avamiskiirus kuni 1,2 m/sekundis ning toode sobib ainult keskmise tuuletõmbega kasutuskohtadesse.

DynamicRoll FRIGO 2 AIR

DynamicRoll® FRIGO 2 AIR on iseparanev PVC-kiirrulluks uks, mis on varustatud kahe paralleelse pvc-kangaga, mis loovad isoleeritud keskkonna suletud asendis. See tehnoloogia on ideaalne laohoonetesse, kus on vaja eraldada kiire uksega soe ja külm ruum.
FRIGO 2 AIR video

PVC-kangasuks Pack on sobilik suurtele ja laiadele avadele. Eestis on toode puidutööstuste lemmik, kus Pack uksi kasutatakse näiteks saekaatrites liinidel välisseinas avade kiireks ja tihedaks avamiseks-sulgemiseks.

Dynamicroll B-drive

Kiirrulluks välistingimustesse maksimaalse laiusega 10000mm ja kõrgusega 6000mm.

Dynamicroll B-drive SP

Kiirrulluks välistingimustesse vastupanu tuulekoormusele kuni klass 5.

Frigo 1 on 18 mm kangaga uks külmkambrite ukseavadele, kus soovitakse kiirelt avanevat-sulgevat avatäidet. Uks sobib külmkambritele kasutamiseks koos külmkambri liuguksega – laadimise ajal kasutatakse Frigo 1 PVC-kiirrullust vähendamaks õhu liikumist miinimumini.

Frigo 2 on topelt kangaga kiirrulluks külmkambritesse.

Food Inox kiirrulluks on mõeldud toiduainetööstustele.

Food PE kiirrulluks on mõeldud ülikõrgete hügieeni nõuetega toiduainetööstustesse.

Kiirrulluks CB 230 on mõeldud ülerõhu all olevatesse steriilsetesse ruumidesse.

Kiirrulluks CB 125 on mõeldud ülerõhu all olevatesse steriilsetesse ruumidesse.

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.