Laduks OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetsete tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahenduste müügile, paigaldusele ning hooldusele.

Laadimissillad


Warning: Undefined array key "price_form" in /data01/virt30860/domeenid/www.laduks.ee/htdocs/wp-content/themes/laduks/functions.php on line 36

Laadimissillad on enamlevinud lahendus tõstetud põrandaga hoonetes kaupade laadimiseks haagisesse. Tänu väga laiale tootevalikule, kvaliteetsele tootele ning pikaajalisele kogemusele on Laduks OÜ Eestis antud valdkonnas turuliidriks tõustnud.

Täiendavad küsimused, mahukamad hinnapäringud ja joonised palume saata info@laduks.ee e-mailile.

Teleskoopkeelega laadimissild 60kN

Teleskoopkeelega laadimissild 100kN

Laduks teleskoopkeelega laadimissild on ideaalne lahendus laadimiskeele täpseks asetamiseks veoki tagaosale. Tänu platformi alt paralleelselt sisse ja välja liikuvale laadimiskeelele saavutab seda tüüpi sillaga suurema ulatuse ning keele saab paigaldada täpselt õigesse asendisse, et võimaldada turvaline ja tõhus kaupade laadmine kompenseerides sõiduki ja hoone kõrguse vahel.

Pöördkeelega laadimissild 60KN

Pöördkeelega laadimissild 100KN

Laduks pöördkeelega laadimissild on turvaline ja tõhus lahendus tiheda kasutusega logistikakeskustele, kus on vajalik kiire laadimine standard suuruses veokitelt. Tänu tugevate hingedega keelele saab sõiduki ja hoone vahelise kauguse ületada ohutult, kompenseerides kõrguste vahed.

Kahe-režiimne laadimissild Combidock

Laduks kahe-režiimne teleskoopkeelega laadimissild on ideaalne lahendus laole, kus on vajalik ühelt laadimiskohalt laadida nii kaubikuid kui ka veoautosid. Kui on valitud kaubiku režiim, siis liigub ainult kaubiku veoruumi laiune laadimiskeel ning koormus kaubiku põhjale vähendatakse hüdrauliliselt, vältimaks kaubiku kahjustamist. Tavarežiimis saab silda kasutada samamoodi nagu tavalist teleskoopkeelega laadimissilda.

Mehaaniline laadimissild

Kõige lihtsam ja soodsam viis kõrgendatud põrandaga laost kaupade laadimiseks haagisesse. Sobib kasutamiseks keskmise ja madala kasutustihedusega kohtadesse, kus hoone põranda ja haagise põranda kõrguste erinevus ei ole väga suur.

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.