Laduks OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetsete tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahenduste müügile, paigaldusele ning hooldusele.

Laadimissillad

Laadimissillad on enamlevinud lahendus tõstetud põrandaga hoonetes kaupade laadimiseks haagisesse. Tänu väga laiale tootevalikule, kvaliteetsele tootele ning pikaajalisele kogemusele on Laduks OÜ Eestis antud valdkonnas turuliidriks tõustnud.

Täiendavad küsimused, mahukamad hinnapäringud ja joonised palume saata info@laduks.ee e-mailile.

PT teleskoopkeelega 60/100 kN

Laduks teleskoopkeelega laadimissild PT on ideaalne lahendus laadimiskeele täpseks asetamiseks veoki tagaosale. Tänu platformi alt paralleelselt sisse ja välja liikuvale laadimiskeelele saavutab seda tüüpi sillaga suurema ulatuse ning keele saab paigaldada täpselt õigesse asendisse, et võimaldada turvaline ja tõhus kaupade laadmine kompenseerides sõiduki ja hoone kõrguse vahe.

 

PS pöördkeelega 60/100 KN

Laduks PS pöördkeelega laadimissild PS on turvaline ja tõhus lahendus tiheda kasutusega logistikakeskustele, kus on vajalik kiire laadimine standard suuruses veokitelt. Tänu tugevate hingedega keelele saab sõiduki ja hoone vahelise kauguse ületada ohutult, kompenseerides kõrguste vahed.

Kahe režiimne (PTU)

Laduks teleskoopkeelega laadimissild PTU on ideaalne lahendus laole, kus on vajalik ühelt laadimiskohalt laadida nii kaubikuid kui ka veoautosid. Kui on valitud kaubiku režiim, siis liigub ainult 1200 mm laiune laadimiskeel ning koormus kaubiku põhjale vähendatakse hüdrauliliselt ainult umbes 100 kg-ni, vältimaks kaubiku kahjustamist. Tavarežiimis saab silda kasutada samamoodi nagu PT teleskoopkeelega laadimissilda.

PECO mehaaniline sild

Kõige lihtsam ja soodsam viis kõrgendatud põrandaga laost kaupade laadimiseks haagisesse. Sobib kasutamiseks keskmise ja madala kasutustihedusega kohtadesse, kus hoone põranda ja haagise põranda kõrguste erinevus ei ole väga suur.

PAT jalgadel teleskoopkeelega 60/100kN

PAS jalgadel pöördkeelega 60/100kN

PBGP bumprid

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.