Laduks OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetsete tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahenduste müügile, paigaldusele ning hooldusele.

Laadimismajad


Warning: Undefined array key "price_form" in /data01/virt30860/domeenid/www.laduks.ee/htdocs/wp-content/themes/laduks/functions.php on line 36

Laduks laadimismajad on süsteem, mis koos laadimissillaga moodustab eraldi seisva laadimislüüsi, mille saab kinnitada hoone külge. Laadimismaja hõlmab kõiki laadimiseks vajalikke tooteid: laadimissild, -tihend, bumprid ja tõstuks. Need elemendid moodustavad ideaalset laadimissüsteemi, mis omab mitmeid eeliseid majasisese laadimislüüsi ees. Laadimismaja laiendab olemasolevat ladustamisruumi ja aitab hoida hoone sisekliimat stabiilsemana. Laadimismaja on võimalik teha vastavalt teie hoone arhitektuurile sobilike viimistluselementidega (profiilplekk, sandwich, veeäravoolu süsteem jms).

Laduks OÜ laadimismajad on projekteeritud tunnustatud inseneri poolt, mis tagavad laadimismajade pikaealisuse ja turvalisuse.

Täiendavad küsimused, mahukamad hinnapäringud ja joonised palume saata info@laduks.ee e-mailile.

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.