Laduks OÜ on spetsialiseerunud kvaliteetsete tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahenduste müügile, paigaldusele ning hooldusele.

Laadimistihendid

Lai valik erinevaid tüüpi laadimistihendaid tagamaks parim lahendus hermeetiliseks laadimisprotsessiks. Standardsetest vetruva kardinaga laadimistihenditest kuni täispuhutavate laadimistihenditeni saavutamaks maksimaalne hermeetilisus.

Täiendavad küsimused, mahukamad hinnapäringud ja joonised palume saata info@laduks.ee e-mailile.

PMV mehaaniline tihend

Laduks mehaaniline laadimistihend PMV on säästlik lahendus veoki ja hoone vahelise ava suuruse erinevuse sulgemiseks. PMV tihendi esi- ja tagaraam on tehtud stabiilsest pressitud alumiinimist, mis on ühendatud omavahel ühenduslinkidega. Kardin on 3 mm paksune, tehtud vastupidavast kahekihilisest PVC kattega materjalist ning kinnitatud paindlikule raamile. Tänu elastsele katusele ja paralleelselt liikuvatele esi- ja tagaraamile liigub esiraam veoki valesti lüüsi sisenemise korral tagasi, aidates vältida laadimistihendi kahjustamist. Tihendi külgmised tihendid on varustatud märguribadega, mis aitavad veokijuhti laadimistihendisse õigesti tagurdada. Integreeritud vee äravoolukanal juhib tihendilt vee külgedele (valikuline). PMV laadimistihendit saab valmistada erimõõtudes vastavalt Kliendi soovidele.

SMART V mehaaniline tihend

Enamlevinuim laadimistihend, mis on analoogne PMV laadimistihendile, kuid SMART-V laadimistihend on saadaval ainult standardmõõtudes.

PWI täispuhutav tihend

Laduks täispuhutav laadimistihend PWI ühendab optimaalse tihendamise efektiivsuse ning paindlikuse. Tihend on disainitud klientidele maksimaalse energiasäästu saavutamiseks ja efektiivse kaupade kaitse saavutamiseks ilmastikutingimuste eest. Veoki ja hoone vahelise ava suuruse erinevus tekitab paratamatult tühimiku ja see on vajalik sulgeda. Täispuhutavad padjad moodustavad veoki külgede ja ülaosa ümber tiheda tihendi. Seda tüüpi laadimistihend on ideaalne külmhoonete ja toiduainetööstuste ladude jaoks. Selliste tihendite kasutamine toob kaasa märkimisväärse energiasäästu, parandab töö- ja sanitaarseid tingimusi, aitab tõsta töötajate efektiivsust. Lisaks ei pääse kõrvalised isikud lattu. Täispuhutavad külje- ja ülemised padjad kohanduvad veoki mõõtmetega, mis võimaldab neid kasutada erinevate suurustega veokite laadimiseks.

PWI laadimistihendite juures on kasutatud kõrgekvaliteetseid materjale. Täispuhutavad padjad on valmistatud vastupidavast PVC-st, mis on väga vastupidav mehaanilistele kahjustustele, niiskusele ja hallitusele. Raam on valmistatud alumiiniumist, mis on kaetud 40mm sandwich paneelidega, tehes raami tugevaks ja vastupidavaks.

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.